کارآفرین باشید

مخمل پاش برای سقف و دیوار
مخمل پاشی و خلاقیت
2020-09-28
مخمل پاشی پادری
جیرپاش، مخمل پاش،چمن پاش و …
2020-10-07

کارآفرین باشید

مخمل پاش برای قاب موبایل با لیزر کاری

حک لیزری مخمل

چه چیزهایی برای کارآفرینی لازم است؟

1 ایده:
وقتی میخواهیم کار جدیدی راه اندازی کنیم باید یک ایده را در ذهن خود داشته باشیم و آنرا پرورش دهیم. این بدان معناست که اولا مدتی روی ایده فکر و مشورت کنیم. نباید زود هیجان زده شد و با عجله شروع به کار کرد. دوما امکان سنجی کافی انجام دهیم و ببینیم از نظر اجرایی و نیز فروش در بازار چه جایگاهی دارد. یعنی روش ساخت و تولید را بصورت کلی بررسی کنیم و تولید آنرا هم از جهت قیمت و هم از نظر امکانات لازم ببینیم و از طرف دیگر بررسی کنیم که آیا محصول تولیدی در بازار خریدار دارد؛ که در این رابطه میتوان با فروشندگان یا مشتریان هدف تعامل کرد.
2- ابزار و لوازم:
از آنجایی که سرمایه گذاری در صنعت مخمل پاشی نیاز به بودجه زیادی ندارد و با خرید دستگاه مخمل پاش میتوان کار را شروع کرد، لذا یکی از دسترس ترین فعالیت هایی است که در حال حاضر میشود روی آن حساب کرد. با کمترین سرمایه گذاری میتوان کار را شروع کرد و به تدریج توسعه داد.
ما مشتریانی داریم که بیش از 10 دستگاه از ما خریداری کردند البته با یک دستگاه کار را شروع نمودند و با سود خود کار، آنرا توسعه دادند.
3- بازده کافی داشته باشد:
انتخابهای شما برای مخمل پاشی زیاد است و موارد متعددی را میتواند شامل شود با بررسی بازار هر کدام از بازارهای مرتبط با مخمل پاشی، میتوانید پربازده ترین آنها را انتخاب نمایید.
4- زود بازده باشد:
از آنجایی که تولید و خدمات مخمل پاشی زمان زیادی نمی برد امکان عرضه سریع به بازار مصرف وجود دارد. بنابراین با اولین عرضه میتوان هزینه ادامه کار را تامین کرد.
5- قابل اجرا باشد:
هیچگونه آموزش خاص یا مواد و لوازم ویژه نیاز نیست و حتی در شرایط تحریمی هم مواد اولیه قابل دسترس هستند.
6- امکان توسعه داشته باشد:
برای توسعه کار مخمل پاشی فقط کافی است تعداد دستگاههای مخمل پاش را افزایش دهید.
7- فراگیرباشد:
امکان مانور شما برای اجرا روی زمینه های مختلف فقط با خرید یک دستگاه مخمل پاش میسر است و میتوانید از دیوار و سقف و کارهای بزرگ گرفته تا اجسام کوچک نظیر شمع را مخمل پاشی نمایید.
8- پشتیبانی شود:
ما بصورت مستقیم با شما در تماس هستیم و پشتیبانی لازم هم از نظر تعمیرات دستگاه مخمل پاش و هم آموزش مخمل پاشی و پیشنهادات عملی را ارائه میکنیم.

 

هدف ما موفقیت شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *