شرکت سپهر
طراح و سازنده دستگاههای مخمل پاش

دستگاه مخمل پاش سپهر با اختراع ثبت شده و برند رسمی

این شرکت با دارا بودن متخصصین مجرب، سابقه ای نزدیک به دو دهه موفقیت آمیز در ساخت دستگاههای رنگ پاش الکترواستاتیک و بیش از یک دهه در طراحی و تولید دستگاه مخمل پاش را در کارنامه خود دارد. در این مدت توانسته با غلبه بر بسیاری از مشکلات اعم از انتقال تکنولوژی، تامین قطعات خاص، بروز رسانی طرحها، رقابت با تولیدات خارجی و شبهه خارجی به نقطه ای برسد که به حول و قوه الهی کلیه موانع را بخوبی از سر بگذراند .
اکنون در راستای کارآفرینی و معرفی صنعت چاپ فلوک و دستگاه مخمل پاش ، دستگاههای به روز شده خود را با قیمت و خدمات مناسب ارائه می نماید. از آنجایی که این شرکت اساساً یک شرکت تحقیقاتی و تولیدی است لذا فعالیت خود را برای ارتقا و افزایش کیفیت و کارایی محصولات در دستور کار دارد .
دستگاه مخمل پاش سپهر با اختراع و برند ثبت شده رسمی ارائه دهنده بهترین کیفیت دستگاههای موجود در بازار ایران است .
وجه تمایز دستگاه مخمل پاش سپهر با رقبای ایرانی و خارجی در دوام، کارایی، قیمت مناسب، پشتیبانی سریع و تعهد به گارانتی بدون قیدوشرط است.
هدف ما بازدهی بیشتر تولید و خدمات شماست.

من الله توفیق

 

خدا را سپاس میگوییم که موفقمان کرد که دستگاه مخمل پاش با کیفیت بسازیم و رضایت خریداران دستگاه مخمل پاش سپهر را آنگونه تامین کنیم که مشتریان دائمی ما شوند.
دستگاه مخمل پاش سپهر حاصل سالها دانش و تجربه در طراحی و ساخت است و به جرات میتوان ادعا کرد متخصصین مرتبط با این رشته در کشور ما انگشت شمارند.
تمامی طراحی و ساخت قطعات در این شرکت و با دقت کامل انجام میپذیرد تا نیاز به تعمیر و پشتیبانی به کمترین میزان آن برسد.
اکنون دستگاههای ما در کشورهای منطقه مانند افغانستان، عراق، آذربایجان، ارمنستان، عمان و نیز یک دستگاه در انگلستان در حال کار هستند.
برنامه آتی شرکت صادرات دستگاه به کشورهای اروپایی است.
ما حداکثر سعی خود را در ساخت دقیق و باکیفیت دستگاه انجام میدهیم تا مشتریان ما بهترین نتیجه را از کار با دستگاه مخمل پاش سپهر ببرند.
هدف ما موفقیت شماست.