مخمل پاشی و خلاقیت

چاپ مخمل
دوام کار پوشش مخمل
2020-09-20
مخمل پاش برای قاب موبایل با لیزر کاری
کارآفرین باشید
2020-09-30

مخمل پاشی و خلاقیت

مخمل پاش برای سقف و دیوار

مخمل پاشی سقف

مخمل پاشی یک صنعت جوان و رو به رشد است بسیاری از کارهایی که اکنون در بازار و مرتبط با این صنعت میبینید نمونه های کوچکی از کاربردهای آن هستند. از آنجایی که مخمل پاشی هم در حیطه صنعت و هم در تزیینات کاربرد دارد در هر یک از این بخشها میتوانید موضوعات جدید بیابید. ما در سال 91 فیلمی از پاشش مخمل روی دیوار در سایت آپارات ارائه کردیم که زمینه ساز مخمل پاشی روی دیوار، سقف، کناف، نقوش برجسته، و دیگر کارهای روی دیوار شد. قبل از این هیچگونه فعالیتی در این راستا وجود نداشت. شما هم میتوانید موضوعات و حتی محصولات جدید با این روش تولید کنید. فیلمهایی نیز از مخمل پاشی لوازم خودرو ارائه کردیم که تماما خارجی بودند و کاربران دیدند که برای خودرو هم قابل اجراست. بعد از این بسیاری در صنفهای مختلف به فکر ارائه کاربردهای جدید افتادند برای نمونه مخمل پاشی روی کاکتوس که کار ساده ولی با ارزش افزوده بالاست وارد بازار شد که همچنان ادامه دارد. مخمل پاشی شمع های تزیینی و مصرفی از دیگر کاربردهای رایجی است که سازندگان شمع ابداع کردند و بسیار پر سود است.
سازندگان جعبه های لوکس که عموما از پارچه مخمل برای روکش تزیینی جعبه ها استفاده میکنند ترجیح میدهند از دستگاه مخمل پاش برای ایجاد روکش مخملی استفاده کنند زیرا هم هزینه کمتری دارد و هم امکان مخملی کردن تمامی اشکال را دارد و محدودیت روکش پارچه را نیز ندارد.
مجسمه های مخملی یکی دیگر از کاربردهای پرطرفدار است.
گل مصنوعی مخملی، گلدان های سفالی مخملی، گلدان و ظروف بلور و چینی مخملی، همگی مثالهای واضحی از کاربردهای ابتکاری مخمل پاشی برای تزیینات هستند.
مخمل پاشی در دکوراسیون رو به افزایش است و هر کس بسته به سلیقه خود در جایی از طراحی دکور استفاده میکند. مخمل پاشی داخل کشو و داخل کمدها و اجرا روی کناف متداول است اما وسعت کار مخمل پاشی در دکوراسیون خیلی بیش از موارد فعلی است. مخصوصا اجرا توسط شابلون یا انجام طرح با زدن چسب توسط قلم مو و پاشش پودر مخمل، ایده جدیدی است که مورد استقبال قرار میگیرد.
در صنعت هم دستگاه مخمل پاش در ساخت نوار لاستیکی دور شیشه خودرو و یا برای آکوستیک دیوارها، همچنین برای صداگیری در تماس دو فلز، برای قلم موهای تنظیف و نظایر آن کاربرد دارد.
شما هم میتوانید ابتکارات خود را به این لیست اضافه کنید و بازار جدید ایجاد نمایید.
خلاق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *