کاربردها

شاید از ظاهر ساده دستگاه مخمل پاش نتوان به میزان وسیع کارایی آن پی برد بنابراین در ادامه به برخی از کاربردهای مخمل پاشی اشاره می گردد که در سطح وسیعی انجام میشود و دیگر کاربردها را به ابتکار و خلاقیت شما می سپاریم .
باید بدانید که در سالهای اخیر مخمل پاشی در انواع مختلف کارها برای اولین بار بکار گرفته شد که نتیجه عالی داشت برای مثال مخمل پاشی روی کاکتوس و یا مخمل پاشی شمع تولد از نمونه های آن است .
مخمل پاشی خودرو نیز به یک حرفه رایج تبدیل شده و به عنوان کسب و کار جدید مطرح است .
از دیگر مواردی که در چند سال اخیر رایج شده و خیلی مورد استقبال قرارگرفته دکوراسیون داخلی، مخمل پاشی روی دیوار، کمدهای دیواری، کشو، پتینه، گچبری، و مبلمان است.

پارچه ها

مخمل پاشی روی پارچه اولین کاربرد دستگاه مخمل پاش بوده که دارای قدمتی حدود سه دهه است و با دستگاههای بزرگ و گرانقیمت انجام می شده است . روش کارهم استفاده از شابلون سیلک میباشد . تقریبا همه دست اندر کاران خدمات چاپ روی لباس با شابلون و چاپ سیلک آشنا هستند در این روش رنگ با واسطه شابلون سیلک روی لباس یا پارچه خوابانده می شود البته از این شابلون در صنایع دیگر نیز استفاده می شود.
برای مخمل پاشی بجای رنگ برای شابلون زنی از چسب مخصوص پارچه استفاده میگردد چسبی که هم قابل شستشو باشد و هم برای کار با شابلون سیلک مناسب باشد . تاکنون روی تی شرت، مانتو، پارچه مبلی، پرده، تور استفاده میشد. با کمی ابتکار می توان آنرا روی دیگر محصولات تعمیم داد نظیر کیپور، روسری، جوراب، لباس عروس، لباس کردی ، جعبه های با روکش پارچه ای مقوایی یا چوبی، محصولات چوبی و ام دی اف ، تابلوهای خط و نقاشی، مخمل روی مخمل، کاغذ دیواری ، کاغذ کادو ، کارت عروسی و ...

پوشش کامل اجناس

هم برای پوشش کامل اشکال 2 بعدی و هم برای 3 بعدی قابل اجراست مانند صفحات چوبی، ام دی اف، مقوا، یونولیت، پلاستیک، شیشه، فلز، چرم، مجسمه های رزینی و گچی یا چوبی، قطعات تزیینی و آویز، لوستر، آباژور، میز و صندلی، کمد، داخل کشو، قاب عکس و آینه، داشبورد و رودری خودرو، شمع های تزیینی و مصرفی، قاب موبایل و تبلت، چوب رختی، مانکن لباس و جواهرات، جلد سررسید و کلاسور و کارت عروسی ، وسایل جشن، لوازم آرایشی، کفش و کیف، دیوار و سقف و پنل های پیش ساخته ، جعبه های لوکس ، کاکتوس و گل مصنوعی و ...

کاربردهای خاص

برای آب بندی لاستیک دور شیشه خودرو، صداگیری قطعات مانند درب و پنجره های فلزی ، آکوستیک دیوار مخصوصا در استدیوهای ضبط صدا ، جعبه بلندگو برای حذف صداهای مزاحم ، ضربه گیری ، ایجاد نرمی روی سطوح و نظایرآن کاربرد دارد.

اگر به دنبال کسب و کار جدید می گردید یا می خواهید شغل خود را توسعه دهید حتما دستگاه مخمل پاش سپهر را بررسی کنید تا به تاثیر مخمل پاشی در تزیین کالاهای مختلف و افزایش ارزش نهایی کالا واقف شوید.
برای مشاهده تصاویر از نمونه های مخمل پاشی به گالری مراجعه فرمایید.

http://www.makhmalpash.com/گالری-تصاویر/

و برای مشاهده فیلم های مخمل پاشی میتوانید مستقیما به کانال ما در سایت آپارات مراجعه فرمایید.

https://www.aparat.com/makhmalpash77844399/playlists

باید بدانید که در سالهای اخیر مخمل پاشی در انواع مختلف کارها برای اولین بار بکار گرفته شد که نتیجه عالی داشت برای مثال مخمل پاشی کاکتوس و یا مخمل پاشی شمع تولد از نمونه های آن است .
مخمل پاشی خودرو نیز به یک حرفه رایج تبدیل شده و به عنوان کسب و کار جدید مطرح است .
از دیگر مواردی که در چند سال اخیر رایج شده و خیلی مورد استقبال قرارگرفته دکوراسیون داخلی، مخمل پاشی روی دیوار، کمدهای دیواری، کشو، و مبلمان است.
جعبه طلا و جواهر از نمونه هایی است که قبلا با پارچه مخمل تزیین میشد اما اکنون با پاشش مستقیم پودر مخمل کار تمیزتر و سریع تر و نیز ارزان تری عرضه میشود.

مخمل پاشی روی مجسمه از مواردی است که هنوز بکر است اما میتواند به سرعت رشد کند.

پتینه، گچبری،و طراحی روی دیوار از مواردی است که میتواند دارای بازار بسیار خوبی باشد زیرا ترکیب رنگ و مخمل روی دیوار و دکوراسیون جلوه مضاعف به کار میدهد. این بازار از مواردی است که میتواند تحولی در این صنف ایجاد نماید و در کسب و کار مجریان این رشته نقطه عطفی به حساب آید که آینده روشنی دارد.

ما در همه مراحل کار، همراه و پشتیبان شما هستیم تا بتوانید به بهره وری مطلوب برسید. از اطلاعات خرید مواد اولیه تا اطلاعات بازار و معرفی مشتریان .

هدف ما موفقیت شماست .